Możesz pomóc

Choroba zawsze niesie ze sobą wiele emocji i trudnych decyzji. Leczenie, rehabilitacje i niezbędny sprzęt medyczny to olbrzymie nakłady finansowe, na które wielu po prostu nie stać. Często nie da się pogodzić opieki nad osobą ciężko chorą lub niepełnosprawną z pracą zarobkową. Doprowadzeni do kresu własnej sprawczości najbliżsi chorego muszą prosić o pomoc. Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić cały świat tej jednej osoby. Każdy beneficjent zbiórki jest przez nas szczegółowo weryfikowany. Pieniądze ze zbiórki w 100% zostaną przekazane na wskazany w opisie cel. Kwoty powyżej celu z indywidualnych zbiórek oraz wpłacone na działalność statutową Fundacji Radia ZET trafią do podopiecznych, którzy na dany moment nie mają założonej zbiórki indywidualnej, a również potrzebują wsparcia.

Możesz pomóc

Payu

inna kwota

Wpłać teraz

Przelew

Wszystkie zebrane środki przeznaczane są na nasze cele statutowe: finansowanie leczenia i rehabilitacji dzieci, zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla dzieci oraz szpitali i ośrodków zajmujących się leczeniem i rehabilitacją, finansowanie remontów i adaptacji publicznych szpitali i ośrodków medycznych. Dziękujemy za Wasze wpłaty i okazane wsparcie.

PRZELEW TRADYCYJNY

Numer konta: 83 1840 0007 2213 3200 0811 5819

Dla przelewów zagranicznych: PL 83 1840 0007 2213 3200 0811 5819

Bank: SOCIETE GENERALE Oddział w Polsce ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa

Rada programowa fundacji

Emilia Siczek-Przybyła
    Cytat
    Zdecydowałam się wspierać działalność charytatywną Fundacji Radia Zet, ponieważ wierzę w wartość pomocy osobom potrzebującym oraz rozwijanie społeczeństwa opartego na solidarności i empatii.
    Emilia Siczek-Przybyła
    Agnieszka Mazur
    Cytat
    Pomaganie jest dla mnie ważne, a dzięki Fundacji mogę to robić jeszcze lepiej.
    Agnieszka Mazur
    Agnieszka Zaręba
    Cytat
    Wierzę, że chcieć to móc. Wspieram Fundację Radia ZET, bo w życiu najważniejszy jest człowiek. Uważam, że wrażliwość na potrzeby innych i kręgosłup moralny to zalety również w życiu zawodowym. Choć na co dzień jestem dziennikarką ekonomiczną, to przewrotnie uważam, że najcenniejszych rzeczy w życiu nie da się nabyć za pieniądze.
    Agnieszka Zaręba
    Jeremi Pedowicz
    Cytat
    Na członkostwo w radzie programowej Fundacji zdecydowałem się, ponieważ każdy zasługuje na godny los, a nie każdy ma tyle szczęścia co ja. Nierówności niszczą Świat, a skoro mam możliwość uczestniczyć w zmianie - chcę być jej częścią.
    Jeremi Pedowicz
    Cytat
    Spełniona jestem wtedy, gdy mogę rozwinąć skrzydła, dlatego chciałabym dodać skrzydeł Naszym podopiecznym Pomagam bo lubię i chcę - to daje mi siłę, radość i poczucie realnego, pozytywnego wpływu na życie ludzi Wierzę, że razem możemy zmienić świat na lepsze, że możemy dać nadzieję, wsparcie i uśmiech tym, którzy tego potrzebują
    Agnieszka Fałkowska
    Katarzyna Celej
    Monika Trzcińska
    Karolina Malec
    Mariusz Smolarek
    Oliwia Siwicka
    Łukasz Sawala
    Cytat
    Pomagam, bo mogę i lubię.
    Łukasz Sawala
    Waldemar Maniewski
    Cytat
    Praca w radiu to dla mnie wielka zabawa. A jeśli świetnie się bawiąc, można komuś pomóc, to już przeogromna radość. A jak pomaga się potrzebującym dzieciom, to już cieszy się całe niebo.
    Waldemar Maniewski
    Beata Lubecka
    bo warto pomagać :)
    Zbigniew Krupnik
    Marcin Kowalczyk
    Cytat
    Odpowiedzialny za strategiczną dla GEZ cyfrową obecność jej marek w internecie. Nadzoruje  rozwój produktu i redakcje internetowe wszystkich marek radiowych w tym radiozet.pl (miesięczny zasięg portali grupy to 10,7mln RU- wg. Mediapanel, Październik 2023), obszar subskrypcyjny (Tok FM Premium, ponad 36 tysięcy subskrybentów), technologię oraz odpowiada za wszystkie przychody z kanałów elektronicznych w ramach Grupy.
    Marcin Kowalczyk
    Cytat
    Dla mnie to kwestia serca i empatii wobec tych, którzy potrzebują wsparcia, a także głębokiego przekonania, że wspólne działania mogą dokonać niesamowitych rzeczy. To sposób na dawanie nadziei i poczucia, że każdy może dokonać pozytywnej zmiany w świecie
    Maria Kamińska-Kobus
    Mariusz Jończyk
    Cytat
    Na co dzień jestem Managerem Akcji Specjalnych i Sponsoringu w Grupie Eurozet. Zawodowo najlepiej czuję się w przestrzeni, w której kreatywność spotyka się z biznesem. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe chętnie wykorzystuję do niesienia pomocy potrzebującym. Razem z Fundacją Radia ZET realizowałem akcję „Lepszy dach nad głową”, dzięki której Rodzinne Domy Dziecka zyskały nowe dachy i przestrzeń do życia dla ich podopiecznych.
    Mariusz Jończyk
    Cytat
    Pracuję dla zysku... społecznego  I czerpie satysfakcję z tego, że mogę zrobić coś dobrego dla innych.
    Marcin Jaśkiewicz
    Michał Dzienyński
    Cytat
    Człowiek to jest w centrum moich zainteresowań. Zetkowym samochodem rocznie pokonuje kilkadziesiąt tysięcy kilometrów żeby rozmawiać ze słuchaczami Radia ZET i być blisko Waszych Spraw. Bliskie są też mi sprawy Fundacji Radia ZET i ich małych podopiecznych. Dla mnie każda historia jest interesująca. Sporo czasu spędzam na wschodzie polski tam gdzie często nikt nie zapuszcza się za kamerą czy mikrofonem.
    Michał Dzienyński
    Chcę wspierać działania Fundacji Radia ZET, bo fajnie jest pomagać